אינטרקום PDF הדפסה דוא

 

התקנת מערכת אינטרקום במשרד או בבית,  בין אם בבית משותף או פרטי מביאה לתחושת בטחון מירבי. עם מערכת כזו, אתם יכולים לשלוט על הנכנסים לביתכם ולהרגיש רגועים. ישנם סוגים רבים של מערכות אינטרקום, כך שאפשר ללא כל בעיה לאתר את סוג המערכת המתאים לכם -  לפי הצרכים והתקציב שלכם.

כדי שתוכלו לרכוש את המערכת המתאימה לכם מבחינת הצרכים וגם מבחינת התקציב, להלן סקירה קצרה של סוגי המערכות הקיימות. עם זאת, אין סקירה זו באה להחליף התייעצות עם איש מקצוע על מנת להתאים לכם את המערכת הדרושה לכם.

אינטרקום לשער בכניסה - מאפשר לדיירי הבית לפתוח את הדלת או שער החצר מכל שלוחה או טלפון בבית. אם קיים כבר אינטרקום, ניתן להוסיף למערכת קודן לפתיחת הדלת לנוחות הדיירים.

אינטרקום לבית פרטי עם קודן - מאפשר פתיחת דלת בצורה פשוטה וקלה, ללא צורך במפתח.

אינטרקום טלוויזיה - האינטרקום מאפשר צפייה באנשים הנמצאים בשער/דלת בעזרת מצלמה פנימית וצג. ניתן לחבר את האינטרקום לטלויזיה במקום לצג ולחסוך בכך את עלות הצג.

אינטרקום כניסה למשרד - מאפשר פתיחת הדלת על ידי קו טלפון או שלוחה במרכזיה. ניתן להגדיר את האינטרקום כך שיחייג לשלוחה מסויימת במשרד או שיצלצל בכל הטלפונים במשרד. דבר זה מוגדר במרכזיה. כמובן שקיימות מערכות עם מצלמה פנימית, כך שניתן לראות את האדם שמבקש להיכנס.